Kombajn Claas Compact

Laluna

Temat: Linie energetyczne wysokiego napięcia.
Oj! To musiało boleć :( W pierwszym roku mojej "kariery" kombajnowej zrobiłem to samo. Miałem kombajn Claas Compact z rurą składaną ręcznie, ale nie otwieraną jak w bizonie, tylko obracaną na takim skośnym talerzu. Pamiętam, że było z tym potem pół nocy roboty. :huh: . Teraz w dominatorze mam rure hydraulicznie składaną i po problemie, bo zamykam po każdym wysypaniu zboża :rolleyes: .
Źródło: agrofoto.pl/forum/index.php?showtopic=10376Temat: Gdzie kupowaliście swoje Claasy??
ja swój kombajn claas compact 30 jak i prasę claas bautz kupowałem w krypach woj mazowieckie
Źródło: agrofoto.pl/forum/index.php?showtopic=9017


Temat: [Claas Compct 25]Jaki silnik
Witam, zakupiłem kombajn Claas Compact 25 z silnikiem zamontowanym WV Golfa 1.6D, ale nie będzie pracował ponieważ moim zdaniem ma za duże obroty do pracy lub za małą siłę na małych obrotach. Jakiego Disla można zamontować(czy można np mercedesa 2.4 D) do tego kombajnu. Jeśli ktoś ma taki prototyp to proszę o zdjęcia lub nimer telefonu. Oddzwonię. Kombajn jest z 73 roku szerokość robocza 2.10m.
Źródło: agrofoto.pl/forum/index.php?showtopic=19786


Temat: Wypadki w rolnictwie i naszym domu
mam pytanie co do tych wóżków mój kombajn Claas Compact 30 ma 2,40 cm szerokości roboczej heder ma około 2,60cm czyli nie jest wcale szerszy od np agregatu mojedo brata 3,20 który nie jest składany i czy do mojego kombajnu potrzebny jest wózek?
Źródło: agrofoto.pl/forum/index.php?showtopic=907
 

Powered by WordPress dla [Laluna]. Design by Free WordPress Themes.